Trenerzy NLP certyfikowani przez:
Wpis w encyklopedii "Who is Who" w Polsce:
Książka:
Raty:

Jak zyskać sokoli wzrok i nauczyć się szybciej czytać?

(nawet jeśli wada Twojego wzroku ciągle się pogłębia, a szybkość Twojego
czytania jest bardzo niska i masz zaawansowaną dysleksje)


Jeśli zapiszesz się na szkolenie Sokoli Wzrok, to gwarantuje Ci, że w skuteczny i naturalny sposób polepszysz swój wzrok.


D
oceniam fakt, iż możesz nie wierzyć w możliwość poprawy wzroku, ale co by się wydarzyło, gdybyś pozwolił sobie przeczytać ten tekst, ponieważ już czytasz ten tekst i gdy już go przeczytasz to mogę Ci obiecać, że pokaże Ci mało znany sposób poprawy wzroku.

Jak dzięki prostej sztuczce poprawie Twój wzrok już w pierwszej godzinie szkolenia?

Wyobraź sobie na moment, że udało się mi poprawić Twój wzrok już w pierwszej godzinie szkolenia Sokoli Wzrok, to co byś chciał uzyskać w kolejnych godzinach szkolenia, czy może byłoby to znaczne polepszenie wzroku, czy trwała jego poprawa?

Wyobraź sobie, jak wiele korzyści zyskasz, kiedy już zaczniesz widzieć lepiej! W którym miejscu w Twoim życiu najbardziej docenisz swój dobry wzrok?

Możesz się jeszcze zastanawiać jak skuteczne są te metody, zanim Ci powiem iż podwaliny tych metod stworzył już ponad 100 lat temu William Horatio Bates, był on jednym z najlepszych okulistów w Nowym Jorku, ponadto pracując z tysiącami ludzi, udowodnił, że poprawa wzroku jest możliwa.

To właśnie Bates odkrył, że do powstawania wad wzroku przyczyniają się m.in.:

niewłaściwe nawyki patrzenia, a do utrwalania wady wzroku noszenie okularów.

Bates już ponad 100 lat temu przekonał ordynatorów renomowanych szpitali, w których leczył pacjentów - Manhattan Eye and Ear Hospital, New York Eye Infirmary oraz władze uczelni New York Postgraduate Medical School and Hospital, w której wykładał, iż stosując proste ćwiczenia można zapobiegać powstawaniu wad wzroku.

On i jego następcy na całym świecie opracowali metody i ćwiczenia poprawiające wzrok, które od lat są praktykowane w wielu klinikach na świcie, a nawet w Polsce (niestety w Polsce jedynie w klinikach dla niewidomych).

Możesz śmiać się z słabego wzroku, jeśli zastosujesz te proste wskazówki.

Teraz dzięki mojemu autorskiemu sprawdzonemu połączeniu metod Batesa i jego następców z najnowszymi odkryciami NLP, hipnozy i kinezjologii edukacyjnej, efekty poprawy wzroku są jeszcze szybsze oraz bardzo trwałe.

Metody są skuteczne w przypadku wad wzroku: krótkowzroczność i dalekowzroczność, zez, astygmatyzm, zaćma, jaskra.

Nie zapisuj się na szkolenie dopóki nie zapoznasz się z poniżej zamieszczonym raportem:

"Jak powstaje krótkowzroczność?"

Raport:

Jak powstaje

krótkowzroczność?

Zanim przeczytasz ten raport muszę Cię ostrzec.

Poniżej znajdują się nieujawnione pacjentom informacje i badania, o których Twój okulista wie (bądź powinien wiedzieć) i których NIGDY Ci by ich nie ujawni, więc jeśli chcesz aby Twój okulista utrzymał swoją pracę, pod żadnym pozorem nie czytaj tego raportu, no chyba, że chcesz poprawić swój wzrok!

Profesor Francis A. Young, jeden z najwybitniejszych światowych ekspertów zajmujących się krótkowzrocznością w 1968 roku, dobitnie udowodnił na podstawie swoich wieloletnich badań, iż wady wzroku mają swoje źródło w złym używaniu oczu.

Muszę Cię uprzedzić, iż gdy przeczytasz poniższe informacje możesz znienawidzić swojego okulistę, ponieważ ...

  • jeśli lubisz kiedy media pokazują Ci "prawdziwy" obraz świata i jeśli nie chcesz "doszukiwać się dziury w całym systemie informacji na temat wad wzroku",

  • jeśli nie chcesz dowiedzieć się jak bezczelnie jesteś oszukiwany to RĘCE PRECZ od myszki lub klawiatury, którą przesuwasz tekst niżej, ponieważ:

Poniżej znajdują się najbardziej niewygodne dla okulisty i przemysłu optycznego badania!

Szeroko zakrojone badania prowadzone przez profesora Francis A. Young wśród Eskimosów z Alaski potwierdzają doniesienia z innych stron świata. W różnych rejonach świata gdzie ludność nie znała, bądź nie używała języka pisanego

Dobry wzrok utrzymywał się przez prawie całe życie.

Francis A. Young przeprowadził ponad 118 naukowych badań. W wyniku badań w 1968 roku odkrył, iż rodzice, żyjący bez języka pisanego, mieli bardzo mało problemów ze wzrokiem. Osób krótkowzrocznych było tylko około 1,5%.

Wśród ich dzieci, które zaczęły uczyć się czytać i pisać, aż u 60% rozwinęła się krótkowzroczność(czyli 40 razy więcej krótkowidzów w przeciągu 20-30 lat !!!)

Przyczyna?

W tym okresie zastąpiono naukę ustną,

na czytanie i pisanie

Podobne problemy wystąpiły na całym świecie, np.: 85% uczniów na Tajwanie, 98% absolwentów medycyny w Signapurze, 33% Brytyjczyków i 25% amerykanów ma problemy ze wzrokiem.

W 1996 roku GUS przeprowadził badania zdrowia ludności. Okazało się wtedy, że 7,9% dzieci w wieku 0-14 lat ma problemy ze wzrokiem.

Według aktualnych danych Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, aż 15% do 20% dzieci w wieku 10-14 lat cierpi na różnego rodzaju wady wzroku (dane z początku 2005 r.).

W Polsce ocenia się udział krótkowidzów na 20-25%.

Liczba ta bardzo gwałtownie wzrasta, np. Powszechne profilaktyczne badania lekarskie dzieci i młodzieży w Zielonej Górze w latach 2001 i 2002, pokazały w przeciągu jednego roku wzrosła, aż o 69% liczba osób z wadami i chorobami narządu wzroku!

Z badań wnika iż:

  • Oczy dostarczają nam około 80% informacji odbieranych ogólnie przez nasze pięć zmysłów.

  • Oczy odpowiadają jedynie za 10-20% procesu widzenia. Za pozostałe 80-90% odpowiada nasz mózg.

  • 40% nerwów wychodzących z mózgu jest połączone z oczami.

Badania również dowiodły, iż około

90% wad wzroku powstaje ze stylu naszego życia.

Pozostałe 10% to wady wrodzone (genetyczne) lub mechaniczne.

Profesor Young i jego współpracownicy bardzo stanowczo wypowiadają się na temat

Nieskuteczności szkieł korekcyjnych jako lekarstwa na wady wzroku.

Są oni zwolennikami skutecznych ćwiczeń.

Co to w praktyce oznacza?
Problemy ze wzrokiem pojawiły się wraz ze zmianą stylu życia
Nie jak twierdzi Twój okulista, są one wrodzone (genetyczne)!

Kiedy wzrok zaczął się osłabiać?

Słabszy wzrok od czytania nie jest sprawą nową.

Chińczycy już w X wieku do czytania używali okularów.

Europie wprowadził je do użytku około roku 1285 florentczyk Salvino D'Armato degli Armati.

Po jego śmierci pochowano go w kościele Santa Maria Maggiore we Florencji. Na jego grobie widnieje inskrypcja:

"Tu spoczywa Salvino D'Armato degli Armati z Florencji, wynalazca okularów. Boże wybacz mu jego grzechy. Roku Pańskiego 1317."

Lecz dopiero po II Wojnie Światowej w Polsce pojawiło się tak powszechne pismo. Jeszcze wiek temu z Urzędem Skarbowym większość Polaków nie mogłoby się rozliczać PITem, bo byli niepiśmienni. 50 lat temu pismo już było popularne, choć na co dzień używano pisma ręcznego.

Obecnie coraz mniej pisze się ręcznie, w zasadzie

Większość przekazu jest w formie tekstu drukowanego.

Gdy byłem dzieckiem lubiłem oglądać westerny. Zawsze można było zauważyć jedną prawidłowość. Indianie zawsze występowali bez okularów, a biali czasem ich używali. Obecnie Indianie w rezerwatach uczą się, czytać i pisać... Efekt da się zauważyć, we współcześnie kręconych westernach aktorami są
współcześni Indianie - Indianie w okularach.

Spójrzmy wstecz, aby zauważyć przyczynę pogorszenia się wzroku .

Co się zmieniło?

Można to łatwo zaobserwować wchodząc do starszej kamienicy. Przyjrzyj się na wielkość mieszkań, na dawniejsze wyposażenie, na sprzęt gospodarczy... nasuwa się jedna myśl... wszystko jest o wiele większe niż teraz. Współczesne pokoje są mniejsze niższe... meble znacznie mniejsze...
nastąpiła powszechna miniaturyzacja.

Lekarze już dawno zauważyli, że
Nasze oczy nie są przystosowane do widzenia z bliska.

Całe wieki ludzie żyli używali oczu do wypatrywania zwierzyny czy obserwowali ogromne przestrzenie. Większość czasu używali więc wzroku, skupiając się na obiektach odległych po kilka metrów czy czasem nawet kilkadziesiąt metrów od nas. A teraz?

Jak spędzamy obecnie czas:

  • przed telewizorem średnio 4 godz. w ciągu dnia
  • przed monitorem 5,2 godz. dziennie*.
  • przed książkami, gazetami 0,5 h w ciągu dnia
  • większość zajęć w ciągu dnia też wymaga skupienia wzroku na bardzo bliskim lub małym przedmiocie (literki, cyfry, praca precyzyjna itp.).

*Polityka, Oczy szeroko suche, 21.10.2003

Razem daje to średnio 6-8 godzin w ciągu dnia skupiania wzroku na rzeczach znajdujących się bardzo blisko. A dla osób pracujących przy komputerze nawet 12-14 godzin.

To wszystko to koszmar dla naszych oczu. Z badań wynika iż

Patrzenie z bliska jest bardziej męczące dla wzroku niż patrzenie na średnie odległości.

W tego jasno wynika, że...

Narząd wzroku nie nadążył

za postępem cywilizacji.

Teraz gdy już to odkryto zaczyna się przełom...

Oto co robią okuliści, kiedy ich dzieciom psuje się wzrok.


W Polsce lekarze okuliści coraz częściej korzystają z metod Batesa i jego następców, często potajemnie... aby nikt z ich środowiska się nie dowiedział...

Za to w chińskich szkołach całkowicie oficjalnie nauczyciele codziennie przeprowadzają z uczniami dwudziestominutowy trening oczu.

Obecnie badania wśród młodych Chińczyków dowodzą, że coraz mniej dzieci ma tam dzięki tym ćwiczeniom kłopoty ze wzrokiem.

W zasięgu Twojej ręki masz bezcenny dar dobrego widzenia, skorzystaj teraz z tej okazji...

Teraz już wiesz, że jest skuteczna metoda poprawy wzroku.

Zmiana stylu pracy Twojego wzroku jest w zasięgu Twoich rąk.

Dogoń postęp cywilizacyjny, zanim on zniszczy Twoje oczy.

Dla ludzi, którzy chcą już wyrzucić swoje okulary bądź soczewki.

Czy byłoby fair, gdybym powiedział, że to szkolenie jest dla Ciebie i dlatego abyś w pełni w to uwierzył i przekonał się oraz abyś usłyszał wewnętrzny przekonujący głos który powie Ci: "Tak to szkolenie jest dla mnie, zapisuje się!" musze Ci powiedzieć iż za tą cenę dostaniesz jeszcze

gratis Indywidualny seans hipnozy warty 170 zł,

ponadto na kursie poznasz rewelacyjną technikę:

Jak poprawić swój wzrok będąc leniwym?

Wiem, że chcesz widzieć lepiej i doceniam fakt że na kursie wykonasz proste ćwiczenia, które to sprawią. Wyobraź sobie na chwile, że razem dzięki tym prostym ćwiczeniom i sesji indywidualnej, osiągnęliśmy to iż widzisz o wiele lepiej, dostrzegasz te wszystkie korzyści jakie dał Ci ten kurs i to jak łatwo to uzyskałeś. Dostrzegasz że jesteś zdecydowany zapisać się...

Zapisz się teraz!

Szkolenie odbędzie się w Warszawie, gdy zbierze się grupa. szkolenei trwa 2 dni w weekend.

Inwestycja

Tylko teraz możesz uczestniczyć w 2 dniowym kursie za jedyne 370 zł.

Zapisz się teraz!

Tak, zapisuje się na Szkolenie Sokoli wzrok
Imię i nazwisko: .
e-mail:
Telefon: ..