Na kursie odnalazłam w sobie potencjał, o którym już zapomniałam, że istnieje. Znakomitym dla mnie sprawdzianem zmian było wspólnie wyjście na dyskotekę. Tam przekonałam się jak wiele straciłam przez ostatnie lata, czując że jestem do niczego, że niczego nie osiągnę... Janusz pomógł mi przezwyciężyć tego typu myśli i opinie na swój temat. Teraz nadrabiam stracony czas.

Marta

 

Przed zapisaniem się na Praktyka NLP, przez ponad 1,5 roku czytałem książki o NLP i rozwoju osobistym. Teraz wiem, że to była strata czasu. Pierwszy dzień kursu dał mi więcej, niż wszystkie przeczytane wcześniej książki. Janusz w nadzwyczaj prosty sposób prezentował ćwiczenia, które dawały znacznie lepsze efekty niż te skomplikowanie opisywane w książkach. Teraz wiem, że to ja kieruje swoim życiem.

Tomasz

 

Od dawana starałam się odchudzić, lecz nie udawało mi się to. Na kursie Janusz powiedział abym najpierw zaakceptowała siebie taką jaką jestem. Na kursie zwiększyłam samoocenę, zmieniłam całą masę nawyków. Po kursie zmieniłam szereg przekonań na swój temat. I stał się cud. Koledzy w pracy zaczęli mówić, że wyglądam jakoś inaczej - lepiej, atrakcyjniej. Teraz już wiem, Praktyk NLP był krokiem milowym, na mojej drodze do atrakcyjnej figury.

Ania

 

Od lat zajmuje się sprzedażą. Lubię swoją pracę, mam bardzo dobre efekty. Gdy szef powiedział mi, że wysyła mnie na kurs Praktyk NLP, zupełnie nie rozumiałem po co mnie wysyłają. Na początku podchodziłem to kursu bardzo sceptycznie. Nie sądziłem, że mogę się czegoś nowego nauczyć, myślałem że będzie to strata czasu. Jednak Janusz przekonał mnie jak bardzo się myliłem. Pokazał mi jakie najczęściej błędy popełniają osoby, które zajmują się sprzedażą oraz na co kompletnie nie zwracają uwagi trenerzy wewnętrzni. Ku mojemu zdumieniu zauważyłem że ja popełniałem te błędy. Po kursie spytałem się naszego trenera firmowego o "strategię dobierania cen", którą poznałem na Praktyku NLP - nasz trener nic o tym nie wiedział. Kurs zwiększył moje zyski oraz poprawił relacje w rodzinie. Dzięki Janusz.

Robert

 

Na kursie złamałem prawidła w oparciu, które żyłem przez ostatnie lata. Nauczyłem się być elastyczny w stosunku do nastoletniej córki. Metody, które poznałem, a szczególnie język Miltona Eriksona, sprawiały zachęcenie dziecka do nauki teraz przychodzi im z łatwością.

Marek

 

Długo wahałam się przed zapisem na Praktyk NLP. Obawiałam się, że w moim wieku to już za późno aby skutecznie się nauczyć. Teraz wiem że byłam w błędzie. Janusz jest w wieku mojego syna, a rozległość jego wiedzy na różne tematy mnie miło zaskoczyła. Na kursie pokazał kilka prostych technik, jak przyspieszyć szybkość nauki. Gdy zastosowałam je przed zajęciami z angielskiego, lektorka powiedziała: "Zapamiętujesz błyskawicznie". Metoda usuwania bólu głowy w kilkanaście sekund, stała się hitem wśród znajomych. Janusz udowodnił mi, że osoby w moim wieku też mogą się nauczyć NLP oraz że może im to wychodzić równie dobrze jak o wiele młodszym osobą.

Teresa